Компанія Nissan випустить спеціальну версію позашляховика Patrol Nismo для близькосхідного ринку. Офіційно новинка дебютує в останній день березня цього року.

На своєму каналі в YouTube японський виробник оприлюднив тизерний відеозапис, в рамках якого продемонстрував автомобіль Patrol Nismo, на одній з дверей якого можна побачити шильдик Nismo.

Про зовнішність автомобіля поки нічого не відомо. Можливо, «заряджена» модифікація буде дуже схожа на стандартний всюдихід. Не варто виключати, що новинка отримає фірмові вставки декору червоного кольору і збільшені повітрозабірники. Також Nissan Patrol Nismo збереже головну оптику з нижніми і подовженими верхніми смугами.

Не настільки сильно зміниться і задня частина кузова. Там з’явиться дифузор чорного кольору під вихлопні труби. Ймовірно, що позашляховик буде оснащуватися колісними дисками на 22 дюйма, які використовує бренд Nismo в своїх машинах.

Допускається, що в рух автомобіль буде приводиться за допомогою 428-сильного атмосферного двигуна V8 ємністю 5,6 літра. Його підвіска може бути поліпшена, при цьому збережеться рамне шасі.