Skoda Fabia четвертого покоління дебютує 4 травня з збільшеним додатковим простором і значно більшою кількістю технологій. У міру наближення презентації бренд випустив кілька нових тизерних зображень. Нові офіційні ескізи дають хороше уявлення про стиль нової Fabia, перебільшені тіні на зображенні деталізують лінії новачка. Креслення фар і задніх ліхтарів автомобіля є точним відображенням серійної моделі.

Найбільшою зміною для наступної Fabia стане її розмір. Skoda перемістила суперміні на платформу MQB A0 Volkswagen Group, ту ж платформу, що і сімейний хетчбек Scala, а також суперміні Ibiza і Polo від дочірніх брендів SEAT і Volkswagen. В результаті Fabia четвертого покоління буде набагато більше, ніж її попередниця: 4 107 мм в довжину, 1780 мм в ширину і 1460 мм у висоту. Її колісна база також підросте на 94 мм до 2564 мм, збільшивши при цьому простір для ніг на задніх сидіннях.

Skoda заявляє, що збільшення розміру дозволило отримати додаткові 50 літрів багажного відділення, в результаті чого максимальна місткість Fabia збільшилася до 380 літрів.

Буде запропонована лінійка 1,0-літрових 3-циліндрових бензинових двигунів. Варіанти MPI початкового рівня йдуть без турбонадува, пропонуючи або 64, або 79 к.с. Skoda також запропонує дві версії одного і того ж 1,0-літрового двигуна з турбонаддувом потужністю 94 і 108 к.с.

Перший буде працювати в парі з 5МКПП в стандартній комплектації, тоді як другий матиме 6МКПП, хоча 7АКПП з подвійним зчепленням буде пропонуватися в якості додаткової опції. Також буде доступний 1,5-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун з турбонаддувом потужністю 148 к.с. з 7АКПП.

Skoda Fabia

Напівавтономна система Travel Assist від Volkswagen також вперше з’явиться на Fabia з адаптивним круїз-контролем, системою допомоги при утриманні смуги руху і додатковою системою виявлення сліпих зон.

Розпізнавання дорожніх знаків і нова технологія допомоги при маневруванні Skoda також будуть представлені, причому остання система використовує датчики для виявлення перешкод навколо автомобіля і при необхідності автоматично задіє гальма.