Acura представить серійну версію кросовера MDX наступного покоління. Новий кросовер серйозно зміниться технічно і зовні, а також отримає заряджену версію.

Довідка від Avtosota: Acura – марка розкішних автомобілів японського автовиробника Honda. Бренд був випущений в США та Канаді в березні 1986 року, продаючи розкішні та високопродуктивні машини. З моменту свого створення Acura є першопрохідцем в автомобільній промисловості. Наприкінці 1980-х років успіх першого флагманського автомобіля компанії – Legend, надихнув колег японських автовиробників Toyota і Nissan на запуск власних розкішних брендів Lexus та Infiniti.

По-перше, автомобіль переїжджає на нову платформу, що відіб’ється на збільшенні розмірів. А ось двигуни не зміняться – кросовер укомплектують 3.5-літровим V6, який приводив у рух і попередника.

Acura MDX
Acura MDX

Характеристики в новій іпостасі невідомі, проте на минулому поколінні він видавав 294 кінських сили. Повідомляється, що мотор буде працювати з 10-ступінчастою коробкою передач.

Acura MDX
Acura MDX 2021

У автомобіля з’явиться дуже швидка версія MDX Type S. Її технічні характеристики – один великий секрет. За деякими даними потужність зарядженої Acura перевищить 360 кінських сил. Звичайну MDX покажуть вже на початку наступного року, а заряджену – влітку.