Китайські споживачі вважають за краще купувати подовжені автівки. Нещодавно з’ясувалося, що на місцевому заводі почнуть виробляти розширений седан Audi A3L.

Ближче до кінця листопада нинішнього року в Китаї відбудеться автофорум, в рамках якого організатори продемонструють оновлений автомобіль в кузові седан Audi A3L. Останній символ вказує на збільшені розміри засоби переміщення.

У довжину «німець» складатиме 4548 мм, стала більше і колісна база – до 2680 мм. Завдяки таким інноваціям посадка пасажирів на задніх сидіннях буде тільки радувати комфортом.

Audi A3L
Audi A3L

Спочатку седан продаватимуть з бензиновим двигуном ємністю 1,4 літра потужністю 140 кінських сил. Через деякий час в салонах дилерів з’явиться модифікація з 1,5-літровим агрегатом з аналогічною силовою установкою. Привід тільки передній, в ролі трансмісії виступить семиступінчастий “робот”.

Audi A3L

У салоні будь-яких істотних змін немає в порівнянні з оригіналом – все ті самі багатофункціональне кермо, клімат-контроль, сенсорний дисплей та інші особливості.