Audi відкликає кілька автомобілів через дефектну деталь, яка може вплинути на правильне функціонування утримуючих систем.

У цій кампанії із забезпечення безпеки беруть участь всього 166 автомобілів 2021 модельного року, включаючи A6 Allroad, RS6 Avant, RS7 Sportback і Q7. Їх випустили цього літа – з липня по серпень. Вони мають 5-відсотковий оціночний рівень дефекту.

Відкликання оформлене через електричний роз’єм, який можна від’єднати від датчика удару передніх дверей з обох сторін автомобіля. У цьому випадку бічні подушки безпеки і шторки безпеки можуть спрацьовувати із затримкою. Також може вийти з ладу попередній натягувач ременя безпеки. В результаті пасажири будуть піддаватися підвищеному ризику травм в разі бокового удару.

Через тимчасову несправність в процесі лиття під тиском у субпостачальника Continental, корпус датчиків міг бути відлитий в повному обсязі, що призвело до недосконалості геометрії фіксації, пояснили експерти в «Описі причини». Цю помилку не змогли виявити одразу, тому що не було постійного автоматизованого процесу моніторингу. Тим часом субпостачальник впровадив систему моніторингу процесу, щоб уникнути подібних проблем у майбутньому.

Audi RS6 Avant
Audi RS6 Avant

Уповноважені техніки перевірять датчики зіткнення на передніх дверях автомобілів, включених в цей відгук, і, при необхідності, безкоштовно замінять їх. Плановане повідомлення власника заплановано на січень 2021 року і очікується, що відкликання почнеться в кінці наступного місяця.