Audi має намір запропонувати 20 електромобілів до 2025 року. Фотошпигуни зробили перші фотографії абсолютно нового електричного кросовера. Новинка з просторим салоном буде називатися Q5 e-tron і розташовуватися вище майбутнього Q4 e-tron.

Помічений на дорозі прототип сильно замаскований. При цьому можна побачити, що у нього буде закруглена передня панель з повністю закритою решіткою радіатора і тонкими фарами. Трохи нижче є широкий нижній отвір і повітряні дифузори по краях автомобіля.

У моделі з’явилася обтічна форма кузова і помітна лінія плечей. Серед інших примітних моментів – стильне вітрове скло, що переходить в пологу дах. Прототип має вугласте заднє вікно і спойлер, встановлений на задніх дверях. Проглядаються тимчасові задні ліхтарі і пишний бампер без вихлопних отворів.

На даний момент мало що відомо про кросовер, але очікується, що він буде використовувати нову архітектуру PPE, розроблену спільно з Porsche. Audi підтвердила, що вона буде використовуватися для підтримки ряду транспортних засобів, включаючи кросовери, спортбеки і універсали.

Audi Q5 e-tron
Audi Q5 e-tron

Архітектура «в цілому схожа» на платформу Volkswagen MEB, але включає в себе передові технології, такі як електрична система на 800 вольт і можливість зарядки 350 кВт. Audi також натякнула, що автомобілі на базі PPE можуть пропонуватися з пневматичною підвіскою, повним рульовим керуванням і вектором крутного моменту.

Audi Q5 e-tron

Q5 e-tron може бути представлений в 2022 році як модель 2023 року. За ним може послідувати і спортивний варіант.