В продовження шпигунства за Audi A8 на початку цього місяця – з’явилася і нова партія фотографій, які демонструють більш спортивну обробку S8.

Audi дарує своєму великому розкішному седану оновлення, ймовірно, до 2022 року, коли модель отримає оновлений дизайн передньої та задньої частини в парі з іншими налаштуваннями.

Перші  фотографії Audi S8 2022 року показують передню та задню панелі автомобіля, покриті камуфляжем, приховуючи витончені зміни.

Однак камуфляж не може покрити все, і нова решітка добре помітна. Вона оснащена новою формою з новим дизайном вставок та оточена новими фарами, подібними за формою до тих, що ставляться на A3. Все це розмістили над нещодавно спроектованим нижнім переднім бампером. Ззаду зміни незначні, хоча неможливо пропустити помітні вирізи нижнього бампера для чотирьох вихлопних наконечників, які розкривають спортивніший силовий агрегат автомобіля.

Оновлений S8, ймовірно, не зміниться у відділі силових агрегатів.

Нинішній автомобіль оснащений 4-літровим V8 з подвійним турбонаддувом, який виробляє 563 кінські сили (420 кіловат) і має крутний момент в 800 ньютон-метрів. Помірно-гібридна установка, яка поєднує м’який V8 з 48-вольтовою системою, швидше за все, також перенесеться, допомагаючи в ефективності та продуктивності.

Зміни в салоні Audi S8 також будуть мінімальними, враховуючи, що це оновлення середнього циклу, хоча воно може отримати оновлене інформаційно-розважальне програмне забезпечення.

Станом на сьогодні, очікується, що Audi представить A8 і S8 пізніше цього року, обидві моделі 2022 року, хоча точної дати розкриття поки немає. Доступність, ймовірно, також залишиться незмінною, де замовники США отримають версію розкішного седану з довгою колісною базою.

Ми також могли побачити монітор Horch, який допоможе моделі конкурувати з Maybach S-класом. Це може бути спортивний 6-літровий W12 з подвійним турбонаддувом компанії.