Німецька марка Audi розповіла про нову версію автомобіля SQ5 Sportback і опублікувала фотографії моделі в інтернеті. Призначається вона для європейських країн.

Audi SQ5 Sportback отримав трилітровий V6-агрегат, потужністю 337 кінських сил, який стане працювати на дизелі. Максимальна швидкість німецької новинки складе 250 км / г, першу «сотню» модель набирає за 5,1 секунди.

За словами співробітників фірми, модернізований кросовер з гібридною системою споживає не більше семи літрів пального на 100 км шляху. Модифікацію у версіях TDI і TFSI розроблятимуть на одному з підприємств Мексики, купити її можна буде в другій половині наступного року.

Audi SQ5 Sportback
Audi SQ5 Sportback

Нагадаємо, що компанія Audi входить в групу Volkswagen, її штаб-квартира розташована в Інгольштадті. Основними конкурентами автомобілів цього німецького бренду є BMW та Mercedes-Benz.

Нещодавно з’ясувалося, що фахівці Audi поліпшили моделі E-Tron Sportback і E-Tron. Будь-який споживач в даний час може оформити попереднє замовлення на ці транспортні засоби.