Маркус Дюсманн, який є очільником Audi, розповів, що силові установки на дизельному пальному в даний час є одними з найбільш ефективних ДВЗ. Тому їх поки не потрібно скидати з рахунків.

Компанія Audi пообіцяла здійснити випуск двадцяти нових електрокарів до середини 10-річчя, а також анонсувати нові версії на електротязі більш регулярно. Тому є відчуття, що дні таких значків, як TSI, TFSI, TDI підійшли до кінця.

Експерти відзначають, що це помилка. Справа в тому, що в компанії Audi досі вважають дизельні установки кращими двигунами.

На думку Маркуса Дюсманна, у ДВЗ є майбутнє, і це не дивлячись на великі успіхи фірми в сфері розвитку сучасних технологій, пов’язаних з електрифікацією.

Він вважає, що поки не варто відкидати на останній план традиційні силові агрегати, і зокрема дизельні.

Водії відвертаються від дизеля

За заявою Дюсманна, силові установки, що працюють на важкому паливі, є найбільш «ефективними» в лінійці інших ДВЗ цієї генерації. Топ-менеджером було відзначено, що клієнти фірми як і раніше цінують дизельні двигуни.

Основною проблемою в даному випадку є робота, пов’язана з обмеженням показника шкідливих викидів, щоб вони відповідали введеним екологічним нормам для силових агрегатів.

На це доводиться витрачати більшу кількість фінансів. Внаслідок цього дизельні агрегати стали менш привабливими в певних сегментах авторинку.