Audi ще раз оновила лінійку E-Tron і E-Tron Sportback, додавши нові функції в електричні позашляховики.

Одна з новинок – введення другого бортового зарядного пристрою, який збільшує потужність удвічі з 11 до 22 кВт. Він вже є в якості опції для моделей «55» і буде запущений в середині 2021 роки для специфікацій «50» і «S».

Пропонована Audi для домашніх гаражів система зарядки може заряджати автомобіль до 22 кВт. Вона підходить для внутрішньої установки і оснащена 5-дюймовим сенсорним тачскріном і настінним кріпленням. Її можна використовувати віддалено завдяки додатку myAudi.

Audi e-tron
Audi e-tron

За словами автовиробника, зарядка E-Tron 55 і E-Tron 55 Sportback відбувається менш ніж за 5 годин.

Крім того, система зарядки пропонує додаткові функції. Наприклад, електромобіль може враховувати потреби сім’ї, заряджаючи його потужністю, яка залишилася. Так вдасться уникнути перевантаження системи. Її також можна налаштувати для зарядки, коли електроенергія дешевша. Якщо будинок укомплектований системою сонячних батарей, він може заряджатися з використанням електроенергії, яка генерується, з урахуванням прогнозів погоди. Також передбачений захист PIN-кодом від несанкціонованого використання.

Audi e-tron

Ще одна новинка – оновлене кермо з акцентом на сенсорний обід для адаптивного круїзного асистента. За словами Audi, водіям потрібно буде торкатися до нього тільки раз на хвилину, щоб система залишалася активною.

Система використовує дані, зібрані в режимі реального часу, щоб утримувати автомобіль в центрі смуги руху, і допомагає водієві прискорюватися, гальмувати, підтримувати швидкість і відстань до автомобіля, що їде попереду.

Оновився і асортимент коліс: крім стандартних 20-дюймових і додаткових 21-дюймових комплектів, компанія випустила нові п’ятиспицеві колісні диски розміром 9,5 × 22 дюйма, взуті в шини 265/40.

2021 модельного року Audi e-tron і E-Tron Sportback вже доступні для замовлення. Постачання клієнтам мають початися до кінця року.