Блогери YouTube-каналу Carwow провели тест на прямій дорозі між електрокаром Tesla Model 3 та універсалом Audi RS6.

Різні, на перший погляд, автомобілі на треку виявилися майже однаковими в боротьбі за перемогу.

Блогери випробували на прямому відрізку дорожнього полотна максимальну комплектацію Tesla Model 3 Perfomance з повнопривідною системою і сумарною потужністю всіх електроагрегатів 490 кінських сил і 660 Нм.

Противник цієї модифікації Audi RS6 отримав від своїх творців чотирилітровий двигун V8 з парою турбін, повний привід, восьмиступінчасту автоматичну коробку передач, 600 к.с. та 800 Нм. Перші 100 км / г спортивний універсал набирає всього лише за 3,6 секунди.

Audi RS6
Audi RS6

Власники каналу Carwow провели заїзд між двома стильними транспортними засобами на дреговій дорозі в 402 метра з прискоренням з 84 км / год і синхронному гальмуванні до повної зупинки авто. Вартість машин наступна: в Британії німецька модель коштує 94 500 фунтів, тоді як Model 3 Perfomance – тільки 56,5 тисячі фунтів.

В результаті кількох заїздів Audi стала швидшою Tesla. Проте, прискорення у останньої не дало шансів на перемогу конкуренту з Німеччини. Тест на гальмування обидві автівки склали на відмінно з, майже, ідентичними показниками.