Преміальний концерн Bentley почав поставки обмеженої серії Pikes Peak Continental GT від Mulliner власникам на чотирьох континентах.

Спеціальна версія Pikes Peak Continental GT створена з метою відсвяткувати рекорд поставлений 30 червня 2019 року. Тоді, купе Bentley Continental GT стало новим рекордсменом серед серійних автомобілів, піднявшись на Пайкс Пік за 10 хвилин 18 секунд.

Виробництво підготовленої версії розкішного GT обмежено всього 15 екземплярами, п’ять з яких надійдуть в США, а решта – до Великобританії, Німеччини, Латвії, Катару, Об’єднаних Арабських Еміратів, Японії і Нової Зеландії.

Bentley каже, що одна третина клієнтів вибрала колір Mountain Decal Event, щоб він відповідав зовнішньому вигляду рекордного автомобіля, в той час як три власники вибрали тонкий глянцевий чорний колір кузова.

Bentley Continental GT Pikes Peak
Bentley Continental GT Pikes Peak

Bentley Continental GT Pikes Peak оснащений такими привабливими деталями, як гальмівні супорти кислотно-зеленого кольору, комплект з вуглецевого волокна, глянцеву чорну панель даху з відповідними бічними дзеркалами, і ексклюзивне лакофарбове покриття від Mulliner.

Обмежений випуск Continental GT також оснащений 22-дюймовими колесами в кольорі Gloss Black у стандартній комплектації. Серія може бути доповнена спеціальною решіткою радіатора зі знаком “100” в ознаменування того факту, що рекорд був встановлений в рік сторіччя Bentley.

Bentley Continental GT Pikes Peak

Інтер’єр оздоблений алькантарою з контрастною ниткою прошивки Radium, остання також знаходиться на кермі, разом зі спеціальною колекцією графіки перед пасажиром.

Потужність виходить від того ж 6,0-літрового двигуна W12 з подвійним турбонаддувом, який використовується в звичайному Continental GT, передаючи 626 кінських сил і 900 Нм крутного моменту на всі чотири колеса через восьмиступінчасту коробку передач з подвійним зчепленням.