Автобренд Bentley представив найбільш динамічну машину в історії марки. Нова Continental GT Speed ​​здатна розігнатися до 100 км / год за 3,6 сек. Максимальна швидкість моделі складає 335 км / год.

Актуальна версія Continental GT третьої генерації дебютувала в 2017 році. Попереднє покоління Speed ​​отримало 6,0-літровий W12 з подвійним турбонаддувом на 635 к.с. Авто першу сотню набирає за 4,1 сек. Модель розганяється до 332 км / год.

Нова модифікація на 24 кінські сили потужніше, а також на півсекунди динамічніше попередника. Максимальна швидкість новинки на 3 км / год більше ніж у минулої генерації.

Авто оснащується 22-дюймовими дисками, карбон-керамічними гальмами і спортивними кріслами. Continental GT Speed ​​комплектують повнокерованим шасі, адаптивною підвіскою з регулюванням жорсткості автомобільних амортизаторів, електронним заднім диференціалом (eLSD), а також системою відключення половини циліндрів.

Bentley Continental GT Speed

Continental GT похвалиться затемненою решіткою радіатора і хромованим логотипом Speed ​​з новим дизайном на передньому крилі. Для клієнтів запропоновано 11 варіантів забарвлення оздоблення салону, а також 15 різних комбінацій оформлення інтер’єру.