BMW X6 третього покоління становить менше двох років, але компанія вже працює над оновленням лицьової частини.

Оскільки модель знаходиться на ранній стадії розробки, зовні особливо немає на що дивитися, окрім темних фар. Однак це просто наповнювачі для оновлених фар, які прикрасять серійну модель.

До них приєднаються звичайні поновлення в середині циклу, включаючи переглянуті бампери і змінену решітку радіатора. При цьому ще занадто рано говорити, чи буде кросовер слідувати тенденції BMW з великою решіткою радіатора.

У салоні можна побачити ряд змін, включаючи нову цифрову приладову панель та інформаційно-розважальну систему. Дисплеї зігнуті і, схоже, успадкували від майбутнього iX. У цьому випадку розмір кластера повинен становити 12,3 дюйма, а для інформаційно-розважальної системи – 14,9 дюйма. В іншому місці перемикач замінили перемикачем і кнопкою парковки. Це призводить до більш обтічного зовнішнього вигляду, але не здається інтуїтивно зрозумілим.

BMW X6
BMW X6

Фотографи-шпигуни також відзначили, що серійна модель могла мати змінений розподільний пристрій, оскільки на прототипі була наклейка, в якій говорилося, що клімат-контроль не працює. Це може бути пов’язано з тим, що нові компоненти будуть додані пізніше, але поки нічого офіційного.

Під капотом може виявитися 3,0-літровий 6-циліндровий двигун з турбонаддувом потужністю на 335 к.с. і 450 Нм. До нього повинен приєднатися знайомий 4,4-літровий V8 з турбонаддувом, що розвиває 523 к.с. і 750 Нм.

BMW X6

Поки невідомо, коли з’явиться оновлений X6, але, з огляду на його ранній статус розробки, він може бути представлений в наступному році як модель 2023 року.