BMW 4 Series 2021 року підходить до Малайзії. Хоча ця гігантська решітка вже сама по собі є предметом розмов, це не новина, яка сьогодні заслуговує на увагу.

У звіті Paultan.org було виявлено, що малайзійське відділення німецького автовиробника скоротило стандартну гарантію своїх автомобілів – не тільки на майбутній 4 серії, але і на всю лінійку автомобілів.

З попередньої стандартної п’ятирічної гарантії на необмежений пробіг з безкоштовним технічним обслуговуванням, що пропонується з 2015 року, нові автомобілі BMW, що продаються в цій частині світу, тепер мають лише базову дворічну гарантію.

Галерея: 2021 BMW 4 серії: перший привід

Хоча це трохи своєрідно, є кілька хороших новин для малайзійських покупців BMW 4 Series. Зниження ціни гарантії відбувається зі зниженням ціни на авто – від 3020 доларів до 11 039 доларів за модель, повідомляє Paultan.org. П’ятирічна гарантія пропонується як варіант, з різним ступенем та цінами в залежності від локації.

Це означає, що покупці автомобілів, які вважають, що їм не потрібна п’ятирічна гарантія, можуть обрати нижчу за ціною BMW – ту, на яку 2 роки в будь-якому випадку буде достатньо. Знову ж таки, BMW Малайзія дозволяє власникам перейти на п’ятирічну гарантію протягом перших двох років, що має мати достатньо часу для того, щоб ці власники обмірковували свої життєві рішення.

Слід зазначити, що найкращі гарантії на нові автомобілі в США коливаються від чотирьох до п’яти років, навіть до шести років для моделей Volkswagen та 2019 та 2020 років. Для BMW американські покупці автомобілів користуються стандартною гарантією, яка триває чотири роки / 50000 миль, з можливістю оновлення до розширеної гарантії до закінчення терміну дії початкового терміну.

Тим не менш, є цей крок для BMW Малайзії абсурдним чи просто геніальним? Повідомте нам свої думки в розділі коментарів нижче.