BMW вносить останні штрихи в прийдешній i4, першу повністю електричну модель Gran Coupe. Новинка зможе поборотися з Tesla Model 3.

Команда розробників німецького автовиробника зараз зосереджена на завершенні випробувань динаміки руху i4, гарантуючи, що передача потужності електричної трансмісії поєднується з точно контрольованою керованістю в будь-якій ситуації і збалансованим комфортом їзди.

BMW i4 дає відчуття легкості та маневреності, але в той самий час солідності та авторитетності. Володіючи чудовою шляховою надійністю і високою стійкістю на поворотах, здається, що він буквально чіпляється за дорогу. Всі електромобілі здатні швидко розганятися по прямій. Але для нас у BMW цього недостатньо.

– сказав керівник проекту BMW i4 Девід Альфредо Ферруфіно Камачо.

BMW i4
BMW i4

Коли BMW i4 з’явиться на ринку, він буде пропонувати максимальну потужність до 523 к.с. через трансмісію eDrive п’ятого покоління. Найшвидший варіант BMW i4 обіцяє розгін до 100 км / г приблизно за 4 секунди і оснащений акумулятором на 80 кВт-г, сумісним з швидким зарядним пристроєм постійного струму на 150 кВт.

BMW також повідомляє, що у i4 використовується нова технологія демпфірування для конкретної моделі, яка зменшує похилі рухи кузова при рушанні з місця, а також система обмеження пробуксовування коліс (ARB), пов’язана з приводом, розроблена власними силами.

BMW i4

Крім точного управління, новий BMW i4 2022 року також ще обіцяє запропонувати ідеальний баланс між спортивним характером водіння і комфортом їзди. Інженери BMW працюють над зменшенням вібрацій кузова через нерівності дороги і на поворотах, точним налаштуванням підвіски і демпфіруванням, щоб запропонувати автомобіль, який несприйнятливий до будь-яких збоїв.

Очікується, що новий BMW i4 буде представлений в найближчі кілька місяців, а запуск призначений на початку 2022 року. BMW стверджує, що запропонує запас ходу до 600 км, що також звучить досить багатообіцяюче.