Актуальний BMW X2 був представлений ще в 2017 році, тому автомобіль не особливо потребує фейсліфтингу. Проте, він буде, швидше за все, до кінця цього року для моделі 2021.

Фотошпигунам вдалося зловити прототип в Німеччині. Аналогічний прототип бачили ще в квітні. Велика частина кузова X2 залишиться колишньою, тому не треба чекати серйозних оновлень збоку і ззаду. Передня частина отримала кілька помітних оновлень: решітка радіатора стала ширшою, збільшилися знамениті “ніздрі”, а світлодіодні денні ходові вогні придбали нову форму.
Що стосується круглих протитуманних фар, пара, яку можна бачити на зображеннях, є просто наклейками.

BMW X2
BMW X2

Багато хто чекає, що оновлений X2 буде відповідати X2 xDrive25e – його версії PHEV, яка була представлена ​​ще в січні.

BMW X2

Це основна частина очікуваних візуальних змін у зовнішності X2. До речі, BMW X2 може вперше отримати інформаційно-розважальну систему iDrive з сенсорним екраном.

Також ймовірно, що з’являться нові системи безпеки і засоби допомоги водієві, правда, це поки чутки і ми ще нічого не дізнаємося, поки автомобіль не буде запущений.

BMW X2

Баварці не прагнуть розкривати терміни запуску оновленого X2. Але з урахуванням недавніх спостережень і того, що PHEV вже випущений більше півроку, можна очікувати, що компанія BMW випустить кросовер раніше, ніж обіцяла.