Підрозділ люксових автомобілів Hyundai явно не хоче, щоб німці захопили всі продажі в ніші купе-кросоверів. Genesis запізнився на вечірку з позашляховиками, вирішивши зробити пріоритетними седани, випустивши G90, G80 і G70.

Схоже, що розкішний підрозділ Hyundai намагається надолужити згаяне, розширюючи свої пропозиції для високопродуктивних автомобілів за межами GV80, GV70 і майбутнього електричного кросовера.

Згідно даних південнокорейського порталу Naver, купе GV80 нібито знаходиться в розробці. Перші прототипи почнуть дорожні випробування вже в липні.

Купе-крос GV80 Coupe як і раніше залишиться позашляховиком. У нього все ще буде те, чого немає у справжнього купе – задніх дверей. Він складе конкуренцію BMW X6, Mercedes GLE Coupe і Audi Q8. Він відмовиться від практичності вантажу і простору для голови ззаду для пасажирів, оскільки полога лінія даху намагається імітувати силует купе.

Genesis GV80
Genesis GV80

 

Модельний ряд Genesis буде розширено, так як на порядку денному стоїть G70 Shooting Brake. Це ще один автомобіль, який не буде відповідати своїй назві, оскільки похідним від довгої даху буде традиційний універсал з чотирма дверима, а не з двома.

Genesis GV80
Genesis GV80

Крім більш практичного G70, очікується, що портфель буде рости і включати дорожню версію мініатюрної концепції Mint, представленої в тому ж NYIAS роком пізніше.