Для автомобіля, виробництво якого обмежено 500 примірниками, Bugatti Chiron вже випустив ряд спецсерій. Остання така модель отримала назву Les Legendes du Ciel (Легенди Небес) і є даниною поваги знаменитим автогонщика минулого століття, більшість з яких були асами.

Новинка заснована на Chiron Sport. Її тираж обмежений 20 екземплярами, кожна з яких коштує 3,4 млн доларів без урахування податків. Кожен представник обмеженого випуску може похвалитися ексклюзивними деталями всередині та зовні. Авто піде у виробництво до кінця року. Постачання, швидше за все, заплановані на початок 2021 року.

Bugatti Chiron Les Legendes du Ciel
Bugatti Chiron Les Legendes du Ciel

Bugatti тісно співпрацює з авіацією з моменту заснування компанії більше 110 років тому. Багато успішних гонщиків Bugatti, такі як Альберт Диво, Роберт Бенуа і Бартоломео «Мео» Костантіні, літали для французьких ВПС, легенда французького авіатора Ролан Гаррос в приватному порядку водив Bugatti Type 18, щоб бути таким самим швидким на дорозі, як і в повітрі. Тому для нас сьогодні майже зобов’язання – віддати данину поваги легендам того часу і присвятити їм спеціальний випуск.

-сказав президент Стефан Вінкельман.

Bugatti Chiron Les Legendes du Ciel

Забарвлення кузова натхненне зовнішнім кольором літаків з 1920-х років. Кузов прикрашений білою глянцевою центральною смугою, яка проходить від капота до заднього крила, синім, білим і червоним кольорами французького прапора на передній частині порогів з вуглецевого волокна і спеціальним логотипом на передніх крилах.

При відкритті дверей відвідувачів вітають зроблені на замовлення пороги. Логотип Les Legendes du Ciel проектується на землю, і, опинившись всередині, вони побачать шкіру Gaucho, яка використовувалася всередині літаків з початку 1900-х років.

Bugatti Chiron Les Legendes du Ciel

Останньою родзинкою кабіни є намальована вручну сцена гонки між Bugatti Type 13 і літаком Nieuport 17, побудованим в 1916 році і популярним завдяки своїй маневреності, швидкості та надійності. Комфортні сидіння і скляний дах доступні в якості опції.

В рух модель призводить 8,0-літровий 4-циліндровий двигун W16, який як і раніше розвиває 1500 к.с. і 1600 Нм крутного моменту. Прискорення відбувається до максимальної швидкості, яка обмежена електронікою на рівні 420 км / г.