Американський Cadillac представив адаптивну підвіску Magnetic Ride Control четвертого покоління.

У компанії говорять про неї як про серйозне оновлення технології, а також називають найшвидшою в світі – в порівнянні з попередником, швидкість реакцій збільшилася на 45 відсотків.

У MagneRide 4.0, як і в попередніх генераціях, використовують амортизатори з вбудованими в шток подвійними електромагнітними котушками. В робочій камері вони діють магнітореологічну рідину, яка в присутності магнітного поля здатна практично миттєво змінювати рівень в’язкості, затискаючи підвіску.

Оптимальний рівень демпфірування для кожної з чотирьох стійок визначають за допомогою вбудованих в ступицю датчиків вертикальних прискорень: вони працюють в чотири рази швидше і «змальовують» дорогу до тисячі разів в секунду. За переміщеннями кузова щодо колеса при різких гальмуваннях і в поворотах стежить інерційних вимірювальний блок.

Cadillac ХТ4
Cadillac ХТ4

У четвертій ітерації MagneRide також переписаний керуючий софт і замінено «залізо», зменшено внутрішнье тертя (виробник говорить про ефект «нульового демпфірування»), а різниця між різними їздовими режимами відчувається більш явною.

Також, додані вторинні температурні карти, які дозволяли компенсувати зміни температури рідини в амортизаторі для більш стабільної їх роботи, особливо під час динамічного водіння.