Тепер це вже буде електрокар.

Китайська компанія Chery готується повернути на конвеєр свою популярну компактну модель QQ.

Про це повідомляє InsideEVs.

Раніше цей автомобіль, який дуже схожий на Daewoo Matiz (він ж Chevrolet Spark), користувався шаленим попитом, зокрема й в Україні. Усе завдяки прийнятному дизайну та досить бюджетній вартості. Тепер, настала черга його оновлення.

Зазначається, що Chery QQ повернеться на ринок, як електрокар. Утім, виробник більше не опублікував жодної конкретики за винятком тізера, на якому показана “зла” оптика майбутньої машини і лого марки. Відомо тільки те, що він матиме індекс Ice Cream.


У Chery натякнули, що машина буде орієнтована в першу чергу на молодь, яка “хоче виділятися і заявляти про себе своїми персоналізованими автомобілями”. Тому у новинки буде досить велика кольорова гама.

На рідному ринку марки новий електромобіль з’явиться до кінця 2021 року. Прямим конкурентом QQ Ice Cream стане порівнянний йому за габаритами і ціннику Mini EV від SAIC-GM-Wuling, продаж якого постійно зростає. Вартість електричного Chery QQ повинна становити близько 5 тисяч доларів.

Додамо, що оригінальний Chery QQ випускається від 2003 року. Тобто, він до цих пір перебуває у виробництві, проте вже не такий популярний, як півтора десятка років тому. Тому поява електромобіля має стати своєрідною реінкарнацією машини.