Марка Dacia, яка належить бренду Renault,  презентувала концепт Bigster, який послужить дизайнерським зразком для нового кросовера С-класу.

Довжина концепту Dacia Bigster – 4,6 метра, в той час як нинішній Dacia / Renault Duster другого покоління має 4,3-метровий кузов. Серійну модель побудують на платформі CMF-B від нових Logan і Sandero. У кросовера буде модифікація з семимісним салоном (нагадаємо, що Duster буває тільки п’ятимісним).

В гамму силових агрегатів можуть увійти не лише бензинові та газо-бензинові двигуни, а й гібридна установка E-Tech. А ось чи буде дизельна модифікація, поки незрозуміло.

Концепт отримав світлодіодну передню оптику, задні ліхтарі з оригінальним V-подібним дизайном, а також масивні накладки на бамперах і колісних арках. Такі незабарвлені елементи виготовлені з повторно переробленого пластику. У компанії відзначили, що Dacia Bigster є кросовером С-класу, який буде доступний за ціною автомобілів класом нижче.

Dacia Bigster

Dacia Bigster Concept уособлює еволюцію бренду. Незамінний, з відтінком прохолоди і духом активного відпочинку. Він доводить, що привабливість також може бути доступною. В Dacia ми в це віримо, і цей автомобіль тому підтвердження.

– розповів Алехандро Месонеро-Романос, директор по дизайну марки Dacia.

Новий автомобіль Dacia є частиною плану розвитку Групи Renault, який називається Renaulution. Прем’єра кросовера запланована аж на 2025 рік, однак перед цим, у 2022 і 2024 роках, Dacia випустить дві нові моделі B-класу.