Майстри з німецького тюнінг-ательє Prior Design розробили пакет доопрацювань для найбільш популярного кросовера в ЄС – Dacia Duster. Спеціальний обвіс перетворює утилітарний бюджетник в справжній спорткар.

Спочатку фахівці компанії не планували втілювати цей дизайн-проект в життя, але опубліковані в соціальних мережах зображення здалися потенційним клієнтам настільки крутими, що майстри взялися за доопрацювання “Дастера” всерйоз.

За попереднім замовленням пакет доопрацювань пропонується за 2 999 євро. Встановлення і забарвлення елементів стайлінгу здійснюється за окрему плату.

Уточнюється, що обвіс встановлюється на всі модифікації Renault Duster. Він включає заміну бамперів, оснащення автомобіля прокачаною випускною системою, 22-дюймовими колесами на низькопрофільними шинами, розширювачами арок і багато іншим.

На виході клієнт отримує машину, яка може стати справжньою окрасою будь-якого навколоспортивного автомобільного заходу. Однак потрібно пам’ятати, що всі ці доробки не перетворять бюджетний паркетник в грозу автодромів.