Генеральний директор Daimler Ола Келленіус заявив, що його компанія через п’ять років буде виглядати інакше, ніж на даний момент. В першу чергу бренд буде скорочуватися, оскільки прагне перевизначити поняття розкоші в епоху повністю електричних і безпілотних автомобілів.

Перехід від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння також призведе до втрати робочих місць, оскільки на створення електромобіля йде менше часу і зусиль, ніж на виробництво звичайного бензинового або дизельного.

Фактично, акумулятор і двигун електромобіля складаються всього з 200 компонентів, на відміну від трансмісії двигуна внутрішнього згоряння (включаючи трансмісію), яка складається як мінімум з 1400 частин, згідно аналітикам ING.

«У наступні п’ять років ми станемо більш дрібною компанією. У нас буде фундаментальна зміна в виробничому впливі на силові агрегати», – сказав Келленіус під час трансляції Reuters Events.

Daimler

Перехід від бензину також означає, що Daimler доведеться стати більш ефективним, щоб вивільнити ресурси, повідомляє Autonews Europe.

«Ми наймаємо багато нових інженерів-програмістів, експертів в області хімії акумуляторів, електрифікації. Ми не сумніваємося, що слід, який цей продукт залишає на Землі, має бути меншим. Це частина обіцянки сучасної розкоші», – зазначив гендиректор концерну Daimler.

Німецький бренд також хоче запропонувати своїм клієнтам нові цифрові послуги, а також планує випустити абсолютно нову операційну систему автомобіля в 2024 році.

«Думайте про це як про iPhone. У цьому вся принадність», – пояснив Келленіус, маючи на увазі різні бездротові оновлення та покращення, які в кінцевому підсумку можуть стати постійним джерелом доходу для автовиробника.