Відносини між Daimler і Geely найближчим часом стануть більш плідними, оскільки обидві компанії працюють над новим двигуном.

Подробиці про співпрацю обмежені. При цьому прес-секретар повідомив Reuters, що компанії планують розробити високоефективний модульний двигун. Нова силова установка буде виготовлятися в Китаї і Європі та використовуватися в гібридних моделях.

Представники брендів озвучили підтвердження незабаром після звіту Handelsblatt, в якому говориться, що дві компанії будуть «спільно виробляти сотні тисяч бензинових двигунів» щорічно, починаючи з 2024 року. Daimler буде нести відповідальність за розробку двигунів, а Geely буде їх будувати в Китаї.

Хоча деякі двигуни, скоріш за все, будуть виготовлятися в Європі через представництва Daimler, більшість з них планується виробляти все ж таки у Китаї. Згідно з німецьким звітом, це викликає стурбованість і розчарування профспілок. Схоже, що партнерство по двигунах замінить те, що зараз є у Daimler і Renault. Handelsblatt також повідомила, що співпраця з Geely призведе до щорічної економії в сотні мільйонів євро.

Daimler AG
Daimler AG

Зараз ще багато деталей співробітництво концернів залишаються невідомими. Партнерство є результатом того, що засновник Geely Лі Шуфу придбав майже 10% акцій Daimler ще в 2018 році. Після цього кроку Daimler продав Geely 50% акцій бренду Smart. Лі Шуф прагне ще більш глибокого співробітництва між двома компаніями.

Швидше за все, ми дізнаємося більше вже найближчим часом. Автолюбителям варто очікувати появи нового сімейства двигунів, орієнтованих на ефективність і електрифікацію.