Виробник Dongfeng з Піднебесної в співдружності з японською компанією Nissan донедавна вела розробку нового кросовера. Стильний компактний позашляховик вже представлений в готовому виконанні. Офіційний документ, опублікований на сайті Мінпрому Китаю, розкриває характеристики і зовнішній вигляд моделі.

Відомо, що машина буде реалізовуватися на ринку Піднебесної під маркою Venucia. Назва новинки звучить вельми значно – Venucia V-Online. Цей автомобіль відрізняється від продукції марки, яка була представлена ​​раніше.

Під цим брендом здебільшого виробляються моделі з бюджетного сегменту. В цьому випадку автомобіль не схожий на дешеву модель. Екстер’єр вийшов дуже стильним і сучасним. Атмосферності і спортивності автомобілю додають характерні деталі – це різкі переходи в поєднанні з видовженими лініями, складні стильові рішення, решітка з патерном, пофарбована в чорний колір і має великі габарити. Малюнок решітки радіатора утворений чотирикутниками. Уздовж корми розтягнуті ліхтарі, виконані на світлодіодних елементах. Від них йдуть довгі відгалуження з боків багажних дверей.

дорестайлінг

Бампер в порівнянні з верхньою частиною виглядає дуже потужно. Спойлер встановлений на п’ятій двері. При цьому дверцята багажного відсіку забарвлюється в чорний колір або ж виконані під колір кузова. Сегментовані вертикально орієнтовані ДГЗ спереду витягнулися уздовж крил. Кузов отримав контрастний чорний дах. Під цей самий колір пофарбовані пороги і нижня частина переднього бампера. Під решіткою радіатора розташована тонка смужка повітрозабірника. На боковинах кузова Venucia V-Online є поглиблення і різко виражені лінії, що підкреслюють динамічність авто.

У довжину автомобіль досягає 4,56 метра. Відстань між осями – 2,7 метра. За габаритами новинка трохи поступається кросоверу «Ніссан Ікс-Трейл». Для автомобіля пропонуються тільки диски одного розміру – на 17 дюймів. Під капотом розташований 190-сильний турбомотор 1.5. Витрата пального заявлена на позначці в 6,6 літра. Очікується, що до кінця 2021 року повинні початися продажі Venucia V-Online.