Уже в середині нинішнього місяця на аукціоні буде проданий Ferrari F430 F1, у якого Дональд Трамп є першим власником.

За італійський суперкар, що належав колишньому президенту США, планується виручити пів мільйона доларів, що приблизно становить 14 215 000 гривень за актуальним курсом.

Модель пофарбована в фірмовий колір Rosso Corsa, а інтер’єр у неї і зовсім бежевий. Під капотом знаходиться 4,3-літровий восьмициліндровий силовий агрегат, що розвиває потужність в 490 кінських сил. У тандемі з мотором працює шестиступінчаста секвентальна коробка перемикання передач.

Сидіння оснащуються електроприводом – прекрасно регулюються. Є клімат-контроль, аудіосистема з CD-чейнджером, а також декоративні елементи з вуглепластика. Пробіг досить невеликий – близько 11 тисяч кілометрів.

В описі до оголошення підкреслюється, що покупець отримає копії документів про те, що даний автомобіль був поставлений особисто Дональду Трампу.

Ferrari F430 F1
Ferrari F430 F1

Оскільки колишній президент США є першим власником – зазначено його адресу, а також особистий підпис. Ferrari F430 F1 перебувала в руках у Трампа аж до 2011-го року, потім вона змінила два власника – а новий покупець стане четвертим.

За інформацією агентства The Drive, вартість, яка очікується аукціоном, сильно завищена. Ще в березні 2017 го року даний суперкар був проданий за 270 тисяч доларів.