Багато снігу цієї зими випало не тільки в Україні, але і в інших країнах. Автолюбитель з Литви вирішили використати накопичений сніг, побудувавши Ferrari LaFerrari в натуральну величину у себе у дворі.

Вся робота зайняла у господаря будинку близько двох днів. Сніговий автомобіль в натуральну величину відтворює зовнішній вигляд оригінального італійського гібридного гіперкара вартістю кілька в мільйонів доларів. У сніговій моделі навіть є логотипи Ferrari, а також червоне і чорне зовнішнє оздоблення, досягнуте за рахунок нанесення «екологічно чистої фарби».

Тепер ніхто не може заперечувати, що у нас у дворі стоїть Ferrari.

– зазначив автор роботи.

LaFerrari випускали з 2013 по 2018 рік. Всього на світ з’явилися 710 примірників, включаючи 500 купе і 210 родстерів (Aperta). Він конкурував з McLaren P1 і Porsche 918 Spyder і використовував 6,3-літровий безнадувний двигун V12, який працював в парі з 7-ступінчастою автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням і електродвигуном.

Ferrari LaFerrari
Ferrari LaFerrari

Загальна вироблена потужність становила 950 кінських сил і 900 Нм крутного моменту, що дозволяло машині з блакитною кров’ю розганятися до 100 км / год всього за 2,9 секунди. Розгін від 0 до 200 км / год займав менше 7 секунд. При наявності достатнього місця LaFerrari може розігнатися до максимальної швидкості в 350 км / г.