Компанія Ferrari виготовила модель Omologata на базі Fiorano. Автомобіль створений в єдиному екземплярі для замовника з Європи. Це десяте унікальне Ferrari з переднім двигуном V12 з моменту P540 Superfast Apert.

Унікальний кузов створений на базі моделі 812 Superfast, показаній три роки тому, але Ferrari заявила, що взяла лише лобове скло і фари від цього автомобіля. Все інше було перероблено з ідеальною аеродинамікою та балансом між виразністю та стриманістю. Основна ідея полягала в тому, щоб зберегти фантастичні спортивні характеристики водіння Ferrari.

Ferrari Omologata
Ferrari Omologata

Нова Ferrari отримала сплющену решітку, яка перетворюється на вишукану форму капота. У задній частині Ferrari Omologata виглядає ще ефектніше з потужним дифузором та трьома горизонтальними вирізами, що замінюють заднє скло, поєднуючись із спойлером.

Ferrari Omologata

Omologata означає “зареєстрований” – це ключове слово у розробці цієї моделі. Замовник дав чіткі вказівки, і команда дизайнерів на чолі з Флавіо Манцоні створила кузов, який відповідає вимогам безпеки при русі по дорогах загального користування, не втрачаючи жодної своєї вражаючої динаміки, додавши безліч стилістичних деталей у дусі традицій бренду Maranello.

Ferrari Omologata

Поки Ferrari необмежено представляє кузов зовні, огляд Omologata зсередини мізерний, обмежуючись лише фрагментами центральної частини кабіни та дверей. Сидіння оббиті комбінацією шкіри та деніму, мають чотириточкові ремені безпеки. Синій колір оббивки виділяється на чорному оздобленні салону. Металеві деталі мають характерне покриття, що нагадує гоночні машини середини минулого століття.

Ferrari Omologata має потужність у 800 к.с. та атмосферний V12 об’ємом 6,5 л.

Omologata Ferrari нічого не говорить про привід. Можемо припустити, що він запозичений у 812 Superfast. Двигун 6.5 л. V12 розвиває максимальну потужність 800 к.с. при 8500 об / хв. Привід передається на задні колеса через 7-ступінчасту коробку передач з подвійним зчепленням. Ferrari 812 Superfast розганяється до “сотні” за 2,9 секунди, а максимальна швидкість – 340 км / год. Омологата, мабуть, буде не менш швидкою.