Тюнери німецької фірми Trigano Haus допрацювали італійський фургон Fiat Ducato і перетворили його в кемпер. Завдяки їх роботі вийшло оснастити машину багатьма корисними інструментами і технологіями.

Автобудинок Challerger X від стандартного Fiat Ducato відрізняється високими рівними бортами, які «збільшили» висоту автомобіля до 2,75 метра, довжина досягає шести метрів.

У салоні варто виділити двоспальне ліжко в самому центрі ексклюзивної моделі з розмірами 1,4 на 1,9 метра. У денний час воно в складному становищі розташовується під стелею, де закріплюється фіксаторами. Увечері ложе опускається вниз і встановлюється так, що дивани, які знаходяться під ним можна використовувати і як спальні місця.

При необхідності санвузол в модернізованому Fiat Ducato переобладнано в душову, а раковина розкладається, звільняючи, тим самим, більше простору.

На кухні для приготування їжі є холодильна камера і газова плита, доповнюють комфорт функціональна аудіосистема та кліматична установка. Базова версія автобудинку з МКПП і дизелем на 140 к.с. коштує 72 500 доларів.