Ford почав тестувати модернізовану модель Focus в кузовах універсал і хетчбек. За підсумками випробувань очевидці знайшли схожість новинки в окремих частинах з Volvo.

Нова версія Ford Focus зберегла радіаторну решітку з горизонтальними планками, але при цьому вона стала компактніше, не роблячи машину вищою з візуальної точки зору. На передньому бампері відсутні «стрілки», на задньому є все та ж пластика і з’явився інший псевдодифузор. Особливо примітний новий автомобіль власною оптикою.

На фарах немає звичних «крапель», вони стали більш вузькими, також механіки змінили вид ходових денних вогнів, який нагадував «молот Тора» від скандинавської компанії Volvo. Лінію ДГЗ інженери компанії виконали підведенням знизу, через що виникає асоціації з Tesla. Ліхтарі у модернізованого Ford Focus втратили колишній об’єм, завдяки чому задня частина виглядає дещо ширшою.

Ford Focus
Ford Focus

Крім того, варто очікувати появу в автівці нового мультимедійного комплексу з великим дисплеєм, помічників безпеки та нову силову установку. Офіційна прем’єра відбудеться в цьогоріч, а у дилерів Focus потрібно очікувати вже у 2022 році.