Ford оголосив термінове відкликання, яке зачіпає сотні тисяч Explorers 2013-2017 років випуску.

За словами автовиробника, деякі з цих автомобілів «зазнали перелому підвісної частини підвіски після завершення попереднього ремонту з міркувань безпеки». У разі поломки рульове управління «значно» погіршується. Це збільшує ризик зіткнення. Автовиробник заявив, що йому відомо про 13 аварій і шість травм, пов’язаних з цією проблемою.

Представники концерну повідомили, що відкликання торкнеться приблизно 350 000 Explorers в США і ще 25 200 авто в Канаді. Всі вони були побудовані на складальному заводі в Чикаго в період з 4 вересня 2012 року до 25 січня 2017 року.

Ця проблема викликає найбільше занепокоєння в тих областях, де часто зустрічається корозія.

Ford Explorers
Ford Explorers

В рамках відкликання дилери виконають перевірку крутного моменту кульового шарніра поперечної осі і при необхідності замінять його. З огляду на те, що про нещасні випадки і травми вже повідомлялося, власники повинні терміново зв’язатися зі своїм дилерським центром і запланувати огляд.

Останній випуск доповнює попереднє відкликання, що торкнулося майже 1,2 мільйона Explorers 2011-2017 років. У цьому відкликанні говорилося про можливе зламання важеля задньої підвіски.