Ford запускає виробництво нового Kuga Hybrid на своєму іспанському заводі у Валенсії. Це самозарядна версія електрифікованого кросовера. Гібридна новинка приєднується до моделей Plug-In Hybrid та EcoBlue Hybrid в лінійці компактних кросів бренду.

Як і у випадку з Escape, братом-близнюком Kuga з США, в рух авто призводить силова установка з 2,5-літровим чотирициліндровим бензиновим двигуном. Він працює в парі з електродвигуном та акумуляторною батареєю 1,1 кВт-г з рідинним охолодженням, пропонуючи в сумі 187 кінських сил.

Гібрид працює в парі з коробкою передач CVT Ford з розподілом потужності, яка розроблена спеціально для роботи з 2,5-літровим двигуном з циклом Аткінсона і пропонує імітацію перемикання передач для зменшення ефекту «гумової стрічки» трансмісій CVT.

«Ми уважно прислухаємося до думки клієнтів, щоб переконатися, що Kuga Hybrid дійсно хороший, коли справа доходить до задоволення від водіння. Функція імітації перемикання передач робить кросовер більш привабливим для водіння завдяки звичним традиційним «зубчастим колісцятам», а також додатковою перевагою обмеження шуму двигуна», – зазначив головний програмний інженер Kuga Глен Гулд.

Ford Kuga Hybrid
Ford Kuga Hybrid

У нових Ford Kuga Hybrid розгін до 100 км / год відбувається за 9,1 секунди. Передбачається комбінована витрата палива 5,4 л / 100 км і викиди CO2 від 125 г / км.

Ford заявляє, що 54-літровий паливний бак дозволяє Kuga Hybrid проїхати на одному підзаряді на 30 відсотків більше, ніж Kuga Plug-In Hybrid. А це 1000 км пробігу.

Kuga Hybrid також є першим електрифікованим автомобілем Kuga, який буде пропонуватися з опціональною системою повного приводу, хоча опція AWD стане доступною тільки на окремих ринках в європейському регіоні.

Ford запропонує новий Kuga Hybrid у варіантах ST Line Edition, ST Line X Edition та Vignale. Всі моделі будуть поставлятися з модемом FordPass Connect в стандартній комплектації, пропонуючи поновлення Live Traffic і віддалені послуги через мобільний додаток FordPass, такі як блокування / розблокування дверей, віддалений запуск і локатор транспортних засобів.