Американський бренд оголосив про початок сервісної компанії, яка торкнеться компактного кросовера Ford Escape PHEV (він і Kuga), які були продані в Європі. Причина відкликання – можливий спалах акумуляторів.

У Ford виникли проблеми в Європі з плагін-гібридною версією свого кросовера Kuga, відомого також, під назвою Escape. Хоча в даний час це найбільш продаваний автомобіль PHEV на Старому континенті, кілька тижнів тому “блакитний овал” випустив наказ про припинення продажів моделі через небезпеку виникнення пожежі.

На даний момент точна проблема відома, і Ford вивчає, чому деякі автомобілі можуть спалахнути під час зарядки. Власникам Kuga PHEV в Європі рекомендується не заряджати свої автомобілі та керувати ними тільки в режимі Auto EV. Виявляється, проблеми виробника в Європі змусять його відкласти початок виробництва Escape PHEV для Північної Америки.

Як повідомляє агентство Reuters, Ford відкликав понад 20 000 примірників компактного кросовера в Європі через потенційні проблеми і ризик загоряння високовольтної акумуляторної батареї.

Ford Kuga
Ford Kuga

Ми переносимо повномасштабне виробництво Escape PHEV на 2021 модельний рік. Перші екземпляри PHEV Escape будуть продані в наступному році.

– повідомив агентству Reuters представник Ford.

Це вже другий раз, коли виробництво Escape PHEV відкладається. Первісна стратегія Ford полягала в тому, щоб розпочати складання електрифікованої версії кросовера навесні 2020 року, але пандемія коронавірусу змусила його тимчасово закрити заводи.