Ford Focus четвертого покоління готується до дебюту. Фотошпигуни помітили новинку в Німеччині у версії квазікросовера Active Wagon, який отримав закриті камуфляжем передню та задню частини кузова. Лицьова частина була натхненна більшим Mondeo (Fusion).

У порівнянні з попередником, новинка має менші фари зі зміненою графікою, нову решітку радіатора з горизонтальними планками та інший бампер з перенесеними корпусами протитуманних фар і трохи чистішим дизайном. Задня частина також зазнала кілька змін, отримавши пару більш тонких задніх ліхтарів з іншим малюнком, але задній бампер зберігся, принаймні, на цьому прототипі.

Помітне чорна пластикове оздоблення на бічних обвісах і бамперах, а також навколо колісних арок. Дорожній просвіт збільшився у порівнянні зі звичайним універсалом Focus, що є явним показником того, що ми дійсно дивимось на варіант Active. Однак не звертайте уваги на сталеві колеса, оскільки вони не дійдуть до серійної моделі.

Ford Focus
Ford Focus

Салон повинен теж трохи оновитися з акцентом на технічні деталі. Буде переглянуте і сімейство двигунів, при цьому в деяких звітах стверджується, що з’явиться гібридна трансмісія, яка підключається.

Ford нічого не говорить конкретного про модернізовану лінійці Focus. Відомо, що її не варто очікувати на європейському ринку раніше наступного року.