Ford презентував оновлену гібридну версію свого популярного Mondeo для європейського ринку, оскільки негібридної бензинової версії вже немає.

Насправді, гібридна версія Ford Mondeo вже є дуже популярним автомобілем у Європі, і особливо у Великобританії, зараз 25% від загального продажу Mondeo в Європі припадає на гібридну версію. Ситуація у Великобританії ще краща – 75 відсотків проданих мондео є гібридними варіантами.

Ford Mondeo Hybrid
Ford Mondeo Hybrid

Під капотом Ford Mondeo Hybrid використовує 2,0-літровий чотирициліндровий бензиновий двигун Аткінсона, а також електродвигун та акумуляторний блок на 1,4 кВт-год. Загальна потужність гібридної системи становить 184 к.с., і ця потужність надсилається на колеса за допомогою трансмісії CVT.

Ford Mondeo Hybrid

Ford Mondeo Hybrid доступний в Європі як у седані, так і в кузові універсал.

Гібрид Mondeo також підтримує рекуперативну гальмівну систему і може уловити до 90 відсотків енергії, яка зазвичай втрачається під час гальмування. Хоча Ford не оприлюднив показники економії палива та викидів для гібридного Mondeo, але він заявив, що його викиди CO2 та споживання палива оптимізовані.

Ford Mondeo Hybrid

Хоча гібрид Ford Mondeo є єдиною версією цього автомобіля з бензиновим двигуном, доступною в Європі, покупці, які цікавляться дизельними автомобілями, все ще можуть вибрати дизельну версію з 2,0-літровим двигуном EcoBlue.

Ford Mondeo Hybrid

Ця модель доступна з двома потужностями 118 к.с. та 148 к.с.