Ford представив верхівку GT свого електричного позашляховика Mustang Mach-E.

Він отримав потужність 465 к. с. і може розігнатися до “сотні” за 3,7 секунди. До речі, концерн також закликав фанатів до терпіння, оскільки машина не попаде в автосалони аж до кінця 2021 року.

Це називається нарощуванням напруги, але врешті-решт ми маємо справу з електричним автомобілем. Базові версії Mustang Mach-E можна буде придбати вже навесні наступного року, але якщо хтось захоче справити справді електризуюче враження, йому доведеться почекати ще кілька місяців. Це однозначно того варте, тому що версія GT продемонструє характер, гідний справжнього Мустанга.

Ford Mustang Mach-E GT – потужність у стилі

Автомобіль оснащений двомоторною системою приводу потужністю 465 к. с. і вражаючим крутним моментом 830 Нм, який може передаватися незалежно на передню та задню осі, забезпечуючи оптимальне зчеплення. Mach-E GT зможе розігнатися до “сотні” за 3,7 секунди і досягти максимальної швидкості 200 км / год (електронно обмежена).

Ford може похвалитися, що ці параметри на 0,2 секунди кращі за конкурентну модель Tesla Y. Більше того, завдяки встановленню батарейок на 88 кВт-год, запас ходу автомобіля має становити до 500 км.

Спеціальна послуга Intelligent Range, заснована на таких даних, як: стиль водіння, прогноз погоди або інформація, отримана від інших Mustang Mach-E, які їдуть по тому самому маршруті, вказуватимуть точніше відстань, яку можна подолати.

Ford Mustang Mach-E GT
Ford Mustang Mach-E GT

Перелік обладнання Mustang Mach-E GT включатиме: адаптивну підвіску MagneRide, 20-дюймові легкосплавні диски, червоні гальмівні супорти, спортивні сидіння Ford Performance та замшеве кермо. Автомобіль також можна замовити у спеціальних кольорах, зарезервованих для цієї версії: Grabber Blue та Cyber ​​Orange.

Інтер'єр Ford Mustang Mach-E
Інтер’єр Ford Mustang Mach-E

Як і в інших варіантах моделі, в салоні Mach-E GT будуть переважати 15,5-дюймовий сенсорний дисплей Full HF мультимедійної системи SYNC наступного покоління та 10,2-дюймові цифрові годинники. Також буде зручний простір для п’яти пасажирів та багажні відділення загальною місткістю 500 літрів (100 літрів спереду, а решта ззаду). Коли розкладаються спинки задніх сидінь, доступно 1420 літрів.

Ford Mustang Mach-E GT – свобода зарядки

Нова модель буде включена до Програми Ford Charging Solutions, яка забезпечить легкий доступ до мережі зарядних пристроїв FordPass по всій Європі. Американська компанія оголосила, що кожен, хто зробить замовлення на Mustang Mach-E (незалежно від версії) цього чи наступного року, зможе безкоштовно користуватися цією опцією протягом 5 років.

Це дозволить вам орієнтуватися та оплачувати заряджання акумуляторів у державних зарядних пристроях (мережа наразі включає 155000 пунктів) та здійснювати розрахунки за допомогою однієї програми.

Крім того, покупці електричного Ford отримають безкоштовний доступ до мережі швидких зарядних пристроїв IONITY. Всі ці варіанти покликані забезпечити власникам Mustang Mach-E відчуття повної свободи пересування європейськими дорогами.