Ford офіційно презентував EcoSport Active, більш міцний варіант свого невеликого кросовера.

Ecosport Active 2021 року коштуватиме від 28 248 доларів або 794 000 гривень у Великобританії і буде дещо дорожче, ніж Puma.

Маленький кросовер, натхненний бездоріжжям, відрізняється додатковим захистом кузова з чорним пластиковим облицюванням з обох боків і навколо колісних арок, а також зміненою решіткою радіатора і збільшеним дорожнім просвітом.

Новинку прикрашають значки Active на передніх крилах, але в іншому він майже ідентичний звичайним версіями. Те ж саме можна сказати і про інтер’єр, хоча на спинках передніх сидінь і зміненій оббивці є логотип «A» (Active).

Устаткування також включає в себе 8-дюймову інформаційно-розважальну систему, 17-дюймові легкосплавні диски з Y-подібними спицями, заднє захисне скло і забарвлений в чорний колір дах.

Ford EcoSport Active
Ford EcoSport Active

Клієнти кажуть нам, що їм подобається сміливий стиль, а практичний інтер’єр і універсальність EcoSport вписуються в їх напружене життя, тому ми раді поліпшити крос версією Active, яка забезпечує ще більше цих якостей.

– сказав віце-президент Ford Europe з маркетингу.

Ford EcoSport Active

EcoSport Active доступний з 1,0-літровим бензиновим двигуном EcoBoost, який розвиває 125 кінських сил і 200 Нм крутного моменту. Цей двигун працює в парі з шестиступінчастою механічною коробкою передач і приводить в рух передні колеса.

Середня витрата палива в циклі WLTP становить 5,9-6,0 л / 100 км, а викиди CO2 становлять 136-137 г / км.