Незважаючи на те, що оновлена ​​модель позашляховика Ford Bronco користується ажіотажним попитом, компанія була змушена відтермінувати поставки авто покупцям, в зв’язку із затримкою і логістичними проблемами.

Щоб компенсувати затримку, розробники вирішили надати автомобілістам бонус у вигляді 100 доларів.

Автомобілі мали потрапити до постачальників навесні наступного року, але нещодавно представники компанії розповіли, що постачання відкладуть до літа. Затримка торкнеться всіх Bronco, незалежно від комплектації або версії збірки. Постраждають у основному в даному випадку ті, хто вибрав моделі з МКПП і пакетом доробок Sasquatch, їх на конвеєр поставлять в кінці наступного року.

Як відшкодування компанія Ford вирішила виплатити клієнтам по 100 доларів. Згідно з програмою виробника під назвою FordPass вони зможуть витратити запропоновану суму на аксесуари, можливі послуги або обслуговування у дилерів. При цьому при доставці транспортного засобу покупцям нададуть ще 200 доларів.

Ford Bronco
Ford Bronco

Примітно, що автомобілістів, які вибрали версію Sport, очікування поставок не торкнеться. Позашляховик став на конвеєр і вже почав відвантажуватись до дилерів.