Концерн Ford готується випустити 5,2-літровий двигун Predator V8 з наддувом. З його допомогою шанувальники компанії зможуть створити проектний автомобіль своєї мрії.

5,2-літровий двигун Predator V8 з наддувом використовується в Mustang Shelby GT500, що робить його найпотужнішим з коли-небудь побудованих автомобілів Ford для руху по місту. Якщо вихідна потужність залишиться незмінною, то двигун буде видавати 760 кінських сил і 847 Нм крутного моменту.

«Зараз ми знаходимося на ранній стадії розробки блоку управління, щоб мати можливість запускати двигун», – зазначив менеджер по продукції двигунів, трансмісій і калібруванню Ford Performance Ford Майк Годвін.

Ford Mustang Shelby GT500
Ford Mustang Shelby GT500

Якщо ви хочете першими встановити Predator V8 на інший автомобіль крім Mustang Shelby GT500, то ви не можете цього зробити. Така честь належить рестомоду Ford Bronco 1968, який показали в цьому році. Ford Performance вже пропонує фанатам бренду широкий спектр двигунів: від чотирициліндрового 2,3-літрового EcoBoost до 5,0-літрового Coyote V8 і 7,3-літрового Godzilla V8.

Звіт з’явився незабаром після того, як було оголошено про випуск 6,2-літрового двигуна HEMI V8 з наддувом Hellcrate Redeye потужністю на 807 к.с .. Він став тим самим двигуном, що і в Dodge Challenger SRT Demon.