Автогігант Ford збирається об’єднати свої викиди CO2 зі шведським автовиробником Volvo. Цей крок допоможе уникнути великого штрафу Євросоюзу за невиконання цільового показника скорочення викидів в 2020 році.

Бренди Volvo Cars і Polestar в складі автогіганта Volvo Car Group погодилися продати Ford кредити на викиди CO2 відповідно до системи об’єднання, впровадженої Європейською комісією. Шведський автовиробник повторив, що у них все ще є кредити на викиди CO2 для продажу іншим маркам, які з усіх сил намагаються дотримуватися суворих правил викидів в ЄС.

Volvo заявила, що виручка від угоди з Ford буде реінвестована в «проекти нових зелених технологій».

Для Volvo Car Group майбутнє за електрикою. Ми трансформуємо компанію за допомогою конкретних дій. Ми обігнали наші цілі щодо скорочення викидів CO2. Це доводить, що наша стратегія правильна для нашого бізнесу і для планети.

– сказав генеральний директор Volvo Car Group Хокан Самуельсон.

Volvo

Раніше в цьому місяці Ford Europe заявила, що їм буде потрібно придбати кредити на викиди CO2 у конкуруючого автовиробника, щоб відповідати правилам ЄС. Автовиробник стверджував, що він знаходиться на шляху до досягнення необхідного цільового показника викидів CO2 на цей рік, але недавній наказ про припинення продажів і відкликання Kuga PHEV не дозволили виконати цей план.

Європейський Союз дозволяє конкуруючим автовиробникам об’єднувати свої викиди CO2, щоб уникнути великих штрафів. VW нещодавно підписав угоду з MG через затримки з графіком випуску електромобілів, в той час як Fiat Chrysler купує кредити у Tesla. Renault також оголосила, що вони приймають партнерів для відкритого пулу викидів, оскільки вони знаходяться в рамках своїх цільових показників викидів на 2020 рік.