Через зупинку продажів кросовера Kuga PHEV компанія Ford не зможе сама дотримати обмеження викидів СО2 в Європі. З цієї причини концерн шукає партнера.

Компанія Ford зняла з продажу plug-in гібридну версію кросовера Kuga в серпні цього року після чотирьох випадків загоряння батареї.

Причиною пожеж офіційно названо коротке замикання внаслідок попадання води в батарею через зарядний модуль. Справа в тому, що якщо у США відсутність plug-in гібриду не грає великої ролі, то для Європи це одна з ключових моделей, яка повинна дозволити Форду уникнути вуглецевого штрафу в 2021 році.

Тепер Ford, за даними видання Automotive News Europe, терміново шукає компанію-партнера, з якою можна було б підсумувати свій вуглецевий слід і все-таки уникнути штрафу – європейські закони таке дозволяють.

gazi

У числі потенційних союзників називаються Renault, LEVC і Volvo, у яких є деякий запас до верхньої межі викидів СО2 і які можуть поділитися цим запасом з менш щасливими автовиробниками (зрозуміло, не безкоштовно).

Volkswagen, з яким Ford склав альянс, для цих цілей не годиться, оскільки сам перебуває під загрозою вуглецевого штрафу.