Ви коли-небудь замислювалися про купівлю автомобіля, який брав участь в краш-тестах. Зараз на торги виставлені два розбитих авто.

Як з’ясував The Drive, жовтий Ford Mustang 2018 року і темно-бордовий Mustang 2018 року продаються на аукціоні GSA Auctions після краш-тестів NHTSA. Обидва знаходяться в Буффало, штат Нью-Йорк. Само собою зрозуміло, що жоден з цих двох автомобілів не підлягає ремонту і експлуатації в дорозі. Так навіщо вони комусь потрібні? На запчастини, звичайно.

Ford Mustang краш
Ford Mustang після краш-тесту

На момент написання цієї новини ціна на темно-бордовий Mustang становила 1247 доларів або 34 800 гривень, а ціна жовтого – 2469 доларів або 68 900 грн.

Обидва оснащені 2,3-літровим чотирициліндровим двигуном EcoBoost початкового рівня, і, оскільки вони використовувалися тільки для випробувань на бічний удар, висока ймовірність, що двигуни, а також механічна коробка передач жовтого автомобіля і бордової іномарки знаходяться в ідеальному спорядженому стані.

Ford Mustang краш

Інші частини Ford Mustang теж можуть бути врятовані від знищення. Наприклад, їх колеса не пошкодилися, тому їх можна продати. Точно так само як нові гальма і вихлопні системи. Деякі панелі кузова також можна реалізувати, включаючи двері з боку пасажира, що не зіпсувалися при краш-тестах.

Якщо ви готові трохи попрацювати, “розбірка” автівок може бути досить прибутковою.