Оригінальний Ford Mustang Eleanor 1967 року, відомий завдяки знаменитому фільму Ніколаса Кейджа «Викрасти за 60 секунд» в даний час виставлено на продаж у Німеччині.

Mustang Eleanor – бажаний автомобіль для колекціонерів. Існує безліч підробок, навіть незважаючи на те, що компанія, яка володіє правами на ім’я «Елеонора», обмежила їх використання. Однак цей екземпляр – справжній.

В цілому 11 одиниць Eleanor Mustang було створили компанією Cinema Vehicle Services для фільму. Три з них брали участь в зйомках. Один з цих автомобілів виставили на продаж через Chrome Cars. Сума угоди не розголошується.

Ford Mustang Eleanor
Ford Mustang Eleanor

За словами дилерів, цей екземпляр був куплений у США і привезений до Європи. Всі 11 автівок, побудованих для фільму, засновані на звичайних автомобілях Ford Mustang Fastback 1967/1968 років випуску.

Проте, три головних автомобіля пройшли оновлення. У них з’явилися нові поперечні важелі, 9-дюймова задня вісь Lincoln та двигун V8 з об’ємом на 351 кубічний дюйм від Ford.

Ford Mustang Eleanor

Більшість автомобілів, які знімалися у фільмі, знищені. У тому числі одноразовий «високошвидкісний» автомобіль з двигуном V8 з робочим об’ємом на 390 кубічних дюймів, який використовувався для різних сцен водіння.

Ще невідомо, за скільки цей рідкісний Mustang буде продаватися, але в січні один з восьми автомобілів з фільму був проданий на аукціоні за 852 500 доларів або 24 млн 166 тисяч нривень за актуальним курсом валют.