Президент американського автогіганта Білл Форд на початку жовтня отримав у подарунок від співробітників прототип Mustang Mach-E 2021 року. Ця модель повинна була з’явитися в продажу, але настільки сподобалася очільнику концерну, що він не захотів повертати його. Фактично, голова правління автовиробника навіть попросив про продовження.

Це призвело до того, що конструкторські та виробничі групи Ford благали свого боса повернути прототип електричного позашляховика, який повинен бути офіційно випущений в кінці року.

«Нам довелося вирвати це у нього з рук», – сказав директор з розробки продуктів Ford Detroit Free Press Хау Тай-Тан.

Ford Mustang Mach-E,
Ford Mustang Mach-E

Ford розраховує випустити 50 000 примірників нового Mustang Mach-E в перший рік. Дебютна партія електричного позашляховика виробляються на замовлення. Це означає, що вони не будуть використовуватися в якості дилерських запасів. Це перший раз, коли Blue Oval запускає автомобіль в процесі бронювання.

«Ми запустимо автівку в продаж в кінці року. Зараз ми тільки розпочинаємо раннє масове виробництво і тільки починаємо виробляти Mustang Mach-E. Спочатку, ми протестуємо їх і переконаємося, що вони ідеальні. Розберемося з кожною проблемою. І коли будемо задоволені тим, що всі проблеми вирішені, то перейдемо до першої роботи», – розповів гендиректор Ford Джим Фарлі.

Ford не оголосив точну дату початку поставок клієнтам, оскільки все залежить від передвиробничого тестування і перевірки якості.

Ford Mustang Mach-E 2021 року буде коштувати від 42 895 доларів у базовій комплектації Select RWD, яка включає акумуляторну батарею на 68 кВт-г, електродвигун потужністю на 266 кінських сил і цільовий діапазон руху EPA в 370 км. Ford також пропонує версію з більшою акумуляторною батареєю на 88 кВт-г і потужністю 290 к.с., яка розрахована на дальність поїздки в 482 км.