Поки є попит, автовиробники будуть випускати нові кросовери. Одним з них є Ford, який тепер потрапив в сегмент спортивних субкомпактних кросів з Puma ST.

Автомобіль допрацювали представники підрозділу Ford Performance. Він отримає візуальні поновлення всередині і зовні, глянцеві чорні акценти, нові колеса та змінене шасі з більш жорсткою підвіскою.

Крім того, гальма стали більшими. Є додатковий диференціал підвищеного тертя, щоб допомогти йому справитися з додатковою потужністю. Кермування вийшло дуже чуйним.

Ford Puma ST
Ford Puma ST

Puma ST має ті самі двигуни, що і його брат Fiesta ST, і розганяється до 100 км / год за пристойні 6,7 секунди, або на дві десятих секунди повільніше, ніж Fiesta ST. Максимальна швидкість дорівнює 220 км / г.

1,5-літровий трициліндровий двигун Ford Puma ST з турбонаддувом розвиває 197 кінських сил при 6000 оборотах на хвилину і 320 Нм крутного моменту. Це на 30 Нм більше, ніж у хетчбека.

Ford Puma ST

Водіння Puma ST по дорогах категорії B і по місту приносить менше задоволення, ніж очікувалося від невеликого кросовера.