Загальна кількість випущених в Єлабузі спецверсій «Транзиту» збільшилася до 170.

Єдина залишилася на нашому ринку модель Ford обростає все новими похідними. Сьогодні спільне підприємство «Соллерс Форд» оголосило, що в автокрамниці на базі Transit з’явилися ще дві версії — рибна крамниця та кав’ярня.

Перша призначена для транспортування, зберігання та продажу рибної продукції в мобільних умовах. Вона йде в поєднанні з ізотермічним причепом повною масою до 3,5 тонни для дотримання температурних умов від 0 ° C до -5 ° C. В автомобілі розміщені холодильні стіл, вітрина з підсвіткою, відсік з трьома дверима. Крім того, передбачені:

Тумба-умивальник з автоматичною системою подачі води;
водонагрівач;
туалетний відсік;
системи кондиціонування, опалення і примусової вентиляції відсіку з генератором;
система пожежогасіння.

Своєю чергою, мобільну кав’ярню забезпечили стандартними й холодильними вітринами, полками, шафами, мийкою з автономною системою подачі води. Зовні розташовані відкидний столик-прилавок і захисний мобільний «козирок». Під конкретне замовлення виробник готовий змінити перелік обладнання.

В цілому в Єлабузі випускають вже 170 модифікацій Ford Transit. Базовими є суцільнометалевий фургон, автобус і шасі з трьома варіантами колісної бази, двома варіантами висоти даху і всіма типами приводу. При цьому число версій спеціального призначення регулярно збільшується. З недавнього часу комерційні автомобілі можна не тільки придбати, але і взяти в довгострокову оренду: «Соллерс Форд» пропонує фірмову підписку терміном від року до п’яти років на будь-який з існуючих «транзитом».

Запис Ford Transit перетворили в рибну крамницю і кафе спершу з’явиться на Автопоради – твій гід у світі авто.