Контрольний пакет акцій Lifan тепер належить групі CMEIFP. У свою чергу, майже половина її акцій є власністю Geely.

Довідка від Avtosota: Geely (офіційно Zhejiang Geely Holding Group Co., Ltd) – китайська багатонаціональна компанія з виробництва автомобілів зі штаб-квартирою в Ханчжоу, провінція Чжецзян. Вона продає пасажирські транспортні засоби під марками Geely Auto, Volvo, Lynk & Co, PROTON, Lotus та комерційні транспортні засоби під брендами London EV Company та Yuan Cheng New Energy Commercial Vehicle Vehicle.

Згідно з нещодавно отриманими даними, в даний час головним акціонером виробника Lifan стала фірма CMEIFP. Майже 49% її акцій належать підрозділу Geely Maijie, яке практично повністю є складовою частиною компанії Geely. Згідно з даними Lifan, на поточний момент власниками її акцій є три фірми, дві з яких входять в холдинг Geely, їх спільна участь у Lifan не перевищує 70%.

Lifan

Компанія Lifan працює на ринку з 1992 року і займається виробництвом мотоциклів і автомобілів, продаючи свою продукцію в багатьох країнах світу. Штаб-квартира знаходиться в Чунціні. Крім того, вона виготовляє дизельні та бензинові електростанції, насоси та побутову техніку.

Представництва Lifan є в Таїланді, Туреччині, В’єтнамі, Італії, Росії та деяких африканських державах.