Порівняно молода марка, утворена двома компаніями – Geely і Volvo, провела офіційну презентацію гібридного кросовера Lynk & Co 05 PHEV. Бренд поступово збільшує частку присутності на ринку кросоверів.

Що стосується технічної складової новинки, то авто комплектується турбованим двигуном на 1,5 літра. Він доповнений електроприводом, який підключається. Автомобіль здатний проїхати 800 км на одному баку, а на електротязі запас ходу складе 81 км. Від побратима, який отримав традиційний бензиновий ДВЗ, новинка зовні особливо не відрізняється.


У числі особливостей – наявність роз’єму на лівому крилі. Він призначений для зарядки акумуляторної батареї. Lynk & Co 05 PHEV забарвлений у фіолетовий колір, який виконаний під «баклажан». Для гібрида передбачений інший дизайн фар головного освітлення. Вони виглядають дуже незвично. Дизайн називається «Північне сяйво». Оптика отримала нетрадиційну форму: вона розтягнута не по горизонталі, а по вертикалі.Опуклі фари заходять на капот. При цьому верхня частина використовується для установки ДГЗ зі світлодіодним наповненням. Внизу працює блок освітлення. Кросовер отримав невисоку і при цьому розширену радіаторну решітку, виконану в чорному кольорі. Вона має прямокутні отвори різного розміру. У нижній частині бампера розташовується оформлена в тому ж стилі решітка повітрозабірника, що створює гармонійну композицію.

Lynk & Co 05 PHEV спирається на 20-дюймові колісні диски. Якщо дивитися збірку на автомобіль, то можна помітити крутий вигин даху кросовера, що вказує на приналежність до класу купе. Корма при цьому піднята і незначно видається назад. Задня частина виглядає масивно за рахунок потужного бампера. Візуально корму робить піднятою дизайн, в якому переважають висхідні, вигнуті лінії. Ліхтарі взяли горизонтальне розташування. Що відрізняє їх від іншої оптики, то в цьому кросовері вони не об’єднані світлодіодною лінією. Подібне рішення стало модним останнім часом.


У салоні використовується той самий стиль, що і у побратима. Панель приладів представлена ​​12-дюймовим екраном, який відрізняється чіткою картинкою. На центральній консолі розташований екран діагоналлю 12,7 дюйма, який відноситься до медіасистеми. Вона відрізняється хорошим промальовуванням елементів і функціями комплексу.


Силова установка була запозичена у попередника. Вона доповнена, як уже говорилося вище, електроприводом, що підключається. Трансмісія в цьому випадку обладнана 7-швидкісною АКПП з двома зчепленнями. Загальна віддача – 262 к.с. Витрата палива – 1,4 літра на 100 км (в гібридному режимі). Про вартість поки інформації не надавалося.