Автогігант Geely приступив до реалізації нового пікапа Farizon FX, сконструйованого на платформі паркетника Geely Atlas Pro.

Збір заявок на нове авто стартував у жовтні. Прес-центр марки повідомляє, що днями дебютні серійні машини доставили в автосалони бренду.

Пікап Geely Farizon FX вийшов в довжину на 4 905 міліметрів, що на 361 міліметр більше, ніж Atlas Pro. В ширину авто вийшло на 1 831 мм, висота досягає 1 713 мм. Між осями налічується 2 670 мм.

В рух модель призводить турбодвигун з віддачею 184 кінських сили з обсягом на 1,8 літрів. У парі з силовою установкою працює роботизована коробка передач на 7 щаблів. У змішаному циклі авто з’їдає 8,5 літра на сто кілометрів пробігу.

Geely Farizon FX
Geely Farizon FX

Оформлення головної частини Farizon FX підглянуто у Geely Atlas Pro. У авто аналогічні передні фари і такий самий бампер в передній частині. Від донора новинка виділяється виключно решіткою радіатора. Внутрішнє оздоблення також перейняли у донорської моделі.

Geely Farizon FX

В арсенал можливостей пікапа увійшли: опція стабілізації, електронна панель приборів, мультимедійна система з тачскріном, асистент паркування і двозонна кліматична установка.